…czyli meble tapicerowane Mirjan24 ubrane w najlepszej klasy tkaniny marki Toptextil.

Seria produktów „tapicerka dla wymagających” powstała dzięki połączeniu meblarskiego doświadczenia firmy Mirjan24 (producenta mebli tapicerowanych) z najlepszej klasy tkaniami marki Toptextil.
Dobierz najlepszą tapicerkę do najlepszych mebli Mirjan24.
Kolekcja Meble by Toptextil liczy kilkanaście wyselekcjonowanych pozycji, w których znajdują się narożniki do salonu, kanapy, wersalki oraz leżanka. Wybrane meble tapicerowane cieszą się uznaniem klientów w całej Europie oraz branży meblarskiej. A dzięki współpracy z Toptextil i wykorzystaniu tkanin premium nabrały nowego charakteru, który podkreśli stylowe wnętrza. Warto zaznaczyć, że połączenia kolorystyczne zostały skomponowane przez designerów z branży meblowej i dekoracyjnej.
Ponadto każda bryła mebla została zaprojektowana tak, aby dzięki niezawodności mebli Mirjan24 i ich starannemu wykonaniu oraz trwałości tkanin Toptextil, mogła być pięknym elementem wnętrza.

Tkaniny premium od Toptextil.

Status PREMIUM nadajemy tym tkaniną, które posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jakościowe oraz certyfikaty bezpieczeństwa takie, jak Oeko Tex® Standard 100, czyli wiodący w świecie znak potwierdzający, że tkaniny wolne są od substancji mogących mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Ponadto liczy się innowacja, która wyposażyła materiały w technologię Cleanaboo i Cleanaboo+, czyli specjalną ochronę tkanin przed wchłanianiem płynów oraz ułatwiającą czyszczenie nawet najbardziej trudnych plam. Jako lider branży tekstyliów tapicerskich, nie zapomnieliśmy o ważnym aspekcie, jakim jest modnym design każdej z tkanin.
Mirjan24 by Toptexil – mobilna aplikacja.
Prestiżowa kolekcja mebli to tylko jeden z elementów współpracy Mirjan24 z Toptextil. Drugim jest nowoczesna aplikacja mobilna, która rozwieje wątpliwości odnośnie tego, jak narożnik będzie prezentować się w Twoim salonie.
W aplikacji do wyboru jest 17 brył – każda w 10 wariantach kolorystycznych. Oprócz klasycznych i eleganckich beżów, do wyboru są także skandynawskie, surowe szarości w wielu odcieniach. Dla bardziej odważnych przygotowane zostały sety w soczystych odcieniach żółci, modnego turkusu, granatu i pudrowego różu. Nie zabrakło również romantycznych kratek i prowansalskich krateczek, orientalnych żakardów oraz motywów kwiatowych.

Jak działa aplikacja Mirjan24 by Toptexil?

Wszystko, czego potrzebujesz to smartfon lub tablet. Aplikacja działa w wirtualnej rzeczywistości i jest do pobrania za darmo z Google Play lub App Store.
By z niej skorzystać wystarczy:
1. Pobrać darmową aplikację „Mirjan by Toptextil” z Google Play lub App Store (w zależności od systemu operacyjnego) na telefon lub tablet.
2. Z samouczka w aplikacji pobrać znacznik, czyli grafikę w formacie jpg, a następnie wydrukować ją lub otworzyć na innym urządzeniu. Znacznik możesz pobrać również tutaj.
3. Umieścić znacznik na podłodze w miejscu, w którym chciałbyś, aby stanął narożnik, sofa lub leżanka
4. Zbliżyć telefon/tablet do znacznika. Twoje urządzenie zeskanuje znacznik, a w jego miejscu na ekranie pojawi się mebel, który w każdej chwili możesz konfigurować, zmieniając: model, kolor obicia, a nawet wielkość bryły.
Gdy uzyskasz satysfakcjonujący efekt, projekt zapisz w swoim telefonie. Możesz podzielić się nim ze znajomymi lub jednym przyciskiem przejść do zakupu mebla.