Próbniki

Próbniki tkanin

Posiadając w naszej ofercie niemal 200 kolekcji tkanin i dzianin tapicerskich, materacowych i dekoracyjnych zapewniamy naszym klientom szeroki wachlarz próbników. Próbniki tkanin to podstawowe narzędzie pracy każdego tapicera i producenta mebli, które umożliwia mu realną ocenę jakości, faktury i koloru tkaniny oraz pozwala na szczegółowe zaprezentowanie oferty swoim klientom. Jeśli masz warsztat tapicerski lub salon meblowy koniecznie skontaktuj się z naszym działem handlowym, przedstaw mu swoje potrzeby i odbierz próbniki tkanin od Toptextil. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów prezentacji naszej oferty. Jesteśmy również otwarci na Wasze pomysły i potrzeby!

PRÓBNIK KASKADOWY to zestawienie wszystkich wersji kolorystycznych danej kolekcji z praktycznym haczykiem umożliwiającym łatwe przechowywanie, które nie zajmuje dużo miejsca. Każdy próbnik wyposażony jest w kartę techniczną szczegółowo opisującą właściwości danej kolekcji.

PREZENTER TKANIN to książka w twardej oprawie zawierająca kaskady prezentujące kolekcje z danego sezonu wraz z praktycznymi wizualizacjami materiału na meblu. Świetnie prezentuje się na sklepowej półce i nie zajmuje dużo miejsca.

KATALOG MATERACOWY to książka zawierająca wszystkie informacje o tkaninach w ofercie Toptextil Comfort+ wraz ze szczegółowym objaśnieniem wszystkich dodatkowych właściwości materiałów takich, jak trudnopalność, lawendowy zapach, czy odstraszanie insektów.

TOP BOX to zestaw ośmiu próbników zbiorczych, w których zaprezentowano najlepsze kolekcje tkanin Toptextil podzielone na grupy cenowe.

Box Outdoor to designerska, drewniana skrzynka, w której mieści się 18 najnowszych kolekcji tkanin Outdoorowych przedstawionych w 9 katalogach. Każdy z katalogów zawiera 2 kolekcje tkanin na meble ogrodowe.

Box Pikowanie w pudełku znajduje się 5 praktycznych i eleganckich segregatorów: 2 segregatory z próbkami pikowania ultradźwiękowego, 2 segregatory z próbkami pikowania nićmi i katalog Wzorów Pikowania Nićmi, dzięki któremu bez trudu można odnaleźć interesujący nas wzór.