Contact

Toptextil Sp. z o. o.

ul. Wadowicka 12
30-415 Kraków


tel:+48 604 211 711

tel:+48 33 872 00 57

tel:+48 33 876 49 39
e-mail:info@toptextil.pl
NIP 6792798257

REGON 356824053
KRS 0000203447
Tribunalul raional pentru Cracovia-Śródmieście din Cracovia,
Secția XI Economică

Plata înPLN:
Banca PKO BP
nr. cont: 67 1020 1433 0000 1202 0060 1013

Plata în EUR:
Raifeissen Polska S.A.
nr. cont: 63 1750 1048 0000 0000 2010 8118
SWIFT/BIC: RCBWPLPW

Plata în USD:
Raifeissen Polska S.A.
nr. contului: 19 1550 1048 0000 0000 2010 8134
SWIFT/BIC: RCBWPLPW

Fă clic pe zona de pe hartă pentru a vizualiza detaliile de contact.

Serviciul vânzări

Tomasz Kszczot
Reprezentant comercial
Polonia de Nord
tel: +48 604 211 611
e-mail: tomasz.kszczot@toptextil.pl

Dawid Ochman
Reprezentant comercial
Polonia de Sud, Cehia, Slovacia, Ungaria, România, Bulgaria
tel: +48 604 211 306
e-mail: dawid.ochman@toptextil.pl

Przemysław Twardosz
Reprezentant comercial
Polonia de Sud – Vest
tel: +48 604 211 811
e-mail: przemyslaw.twardosz@toptextil.pl

Nazar Plesak
Reprezentant comercial
Europa de Est
tel: +48 604 211 070
tel: +38 0631 90 01 09
e-mail: nazar.plesak@toptextil.pl

Reprezentare exclusivă în Grecia și Cipru
NeoMagic Ltd.|
Eptalofou 3,
Nikea 18450
Greece
tel: 0030 2104925588
tel: 0030 2104915135
fax: 0030 2104910465
e-mail: fabrics@neomagic.gr
web:www.neomagic.gr

Mariusz Cieślik
Director comercial
tel: +48 604 211 103
e-mail: mariusz.cieslik@toptextil.pl

Monika Radwan
Specialist pentru clienții de bază
tel: +48 604 211 067
e-mail: monika.radwan@toptextil.pl

Serviciul comenzi

Iwona Wiśniewska
Șeful serviciului comenzi
tel: +48 604 211 054
e-mail: iwona.wisniewska@toptextil.pl

Sprijin pentru magazinele de mobilier

Konrad Twardosz
Consultant pentru magazinele de mobilier
Polonia de Sud
tel:+48 604 211 104
e-mail: konrad.twardosz@toptextil.pl


Łukasz Michałowski

Consultant pentru magazinele de mobilier
Polonia de Nord
tel: +48 604 211 182
e-mail: lukasz.michalowski@toptextil.pl

Secția eșantioane

Tomasz Kamiński
tel: +48 604 211 069
e-mail: tomek@toptextil.pl

Depozit

Serviciu de Contabilitate și peronal


Silena Kicińska

Contabilă
tel: +48 33 506 54 00
e-mail: silena@toptextil.pl

Danuta Opyrchał
Specialist personal
tel: +48 33 506 54 00
e-mail: danuta@toptextil.pl

Serviciul import

Serviciul marketing

Magdalena Jaworska
tel: +48 33 876 49 39 wew. 21
e-mail: magda@toptextil.pl

Magdalena Młodzik
tel: +48 604 211 399
e-mail: press@toptextil.pl

Serviciul import

Magdalena Jaworska
tel: +48 33 876 49 39 wew. 21
e-mail: magda@toptextil.pl

 

Serviciul marketing

Magdalena Młodzik
tel: +48 604 211 399
e-mail: press@toptextil.pl

Materiale pentru presă

Vă recomandăm să descărcați materiale de presă:

 

Contact