Inspirujące, pełne słońca, energii i pozytywnych emocji – takie było spotkanie Toptextil i Kameleon.pro z uczestnikami tegorocznej, siódmej już edycji Meetblogin, która tym razem miała miejsce w malowniczym Sophie Country House.

Uczestniczki wydarzenia wzięły udział w sensorycznym wykładzie na temat tkanin Toptextil i na własne oczy mogły przekonać się jakimi właściwościami charakteryzują się materiały obiciowe, a także rozlać na nie płyny, wetrzeć w nie kawę lub ketchup i spróbować je potargać (testując tym samym odporność na przesunięcie w szwie). Know-how o tkaninach przekazał Łukasz Michałowski, który na co dzień jest Doradcą Salonów Meblowych i przeprowadza szkolenia z zakresu wiedzy o tkaninach w całej Polsce.

Po wykładach nadszedł czas na najprzyjemniejszą i relaksującą część programu, czyli warsztaty organizowane przez Toptextil i Kameleon.pro oraz Anię z kanału YT ZainspirowAni. Uczestniczki własnoręcznie wyczarowały customowe sofki-chusteczniki w wybranych przez siebie tkaninach. Przyznajemy, że poziom kreatywności uczestniczek przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

Jury konkursowe miało nie lada orzech do zgryzienia, bowiem spośród uroczych, starannie wykonanych i kreatywnych prac, tym bardziej było ciężko wybrać tę jedyną. Po burzliwych naradach została wybrana najpiękniejsza sofa, która została nagrodzona fotelem ubranym w najnowsze kolekcje Toptextil: Magic Velvet i Frodo.
Gratulujemy zwycięstwa Beacie z Pani To Potrafi.


Za wspaniałą organizację wydarzenia dziękujemy Uli Michalak, autorce Interiors Design Blog, a za piękne zdjęcia Karolinie Grabowskiej @kaboompics