Podczas 4 dni targów Home Decor w Poznaniu mieliśmy okazję spotkać się z Wami i zaprezentować Wam nasze najnowsze kolekcje, w tym premierową linię tkanin Toptextil Outdoor, 6 nowych kolekcji tkanin obiciowych wchodzących w skład linii Toptextil Trend.
Zapraszamy na krótkie podsumowanie tegorocznej edycji Home Decor.

Premiera linii Toptextil Outdoor

 

Nowa kolekcja tkanin outdoorowych sygnowanych marką Toptextil zawiera 18 barwnych kolekcji w soczystych kolorach. Kolekcje nazwane zostały nazwami egzotycznych wysp, przywodzącymi na myśl beztroskie wakacje.
Wśród 294 tkanin kolekcji swoje typy znajdą najbardziej wymagający klienci: marynistyczne pasy, plecionki a także… ananasy, to tylko namiastka tego, co można znaleźć w Toptextil Outdoor.
Toptextil Outdoor, to tkaniny na meble ogrodowe. Są trwałe i odporne. Zostały stworzone tak, aby podołać trudnym warunkom atmosferycznym takim jak deszcz, słońce, czy mróz.

 

 

 6 nowych kolekcji tkanin Toptextil Trend

Wśród nowinek znalazło się również 6 kolekcji w tym nagrodzona Złotym Medalem MTP kolekcja Magic Velvet, kolekcja welwetów Jaguar, ekoskóry Atos i Portos, plecionka Frodo i szenil Aragon.

 Wykłady Akademii Toptextil

Podczas targów odwiedzający mieli okazję wziąć udział w bezpłatnych  szkoleniach Akademii Toptextil prowadzonych przez ambasadora marki – Marka Borowińskiego oraz Doradców Salonów Meblowych. Wśród gości specjalnych wystąpił również Irek Bieleninik, z którym uczestnicy szkoleń mogli zrobić sobie zdjęcie, a następnie wydrukować i zabrać ze sobą na pamiątkę.
W trakcie codziennych szkoleń, ich uczestnicy otrzymywali wiedzę na temat tkanin, obecnych trendów i technik sprzedażowych. Mogli na żywo przekonać się jak funkcjonują nasze narzędzia wspierające sprzedawców takie jak : aplikacja „Toptextil – tkaniny na meble” oraz ekspozytor tkanin z naszą pełną ofertą.

 

Relacja z Targów Home Decor jest dostępna naszym kanale na YouTube

Możesz ją obejrzeć klikając na zdjęcie poniżej: