xxxx Aplikacja Toptextil - aplikacja z rozszerzoną rzeczywistością - Toptextil

Dzięki bezpłatnej aplikacji „Toptextil – tkanina do mebli“ możesz zobaczyć, jak wybrane meble znajdują się w Twoim salonie i żonglują tapicerką, kolorem i wzorem.

Wybór mebli tapicerowanych to nie lada wyzwanie. Obecnie prawie każdy sklep meblowy oferuje możliwość dowolnego wyboru, a nawet zestawiania tkaniny tapicerskiej na kupowanym meblu. Rynek z kolei oferuje setki wzorów, kolorów i właściwości, łatwo zatem o prawdziwy mętlik w głowie. Często to, co idealne wydawało się w sklepie meblowym, w rzeczywistości całkowicie odbiega od naszych oczekiwań. Widząc swój salon na ekranie telefonu lub tabletu możesz wybrać poszukiwany przez Ciebie mebel i postawić go w dowolnym miejscu na podłodze. Zmniejszaj, zwiększaj i obracaj go dowolnie. Zmień jego obicie i dopasuj wzór i kolor do ścian i dodatków w Twoim domu, a swoimi pomysłami podziel się ze znajomymi.

 

Jak to działa?

Dzięki innowacyjnej na Polskim rynku aplikacji mobilnej „Toptextil – tkaniny na meble” od Toptextil przed podjęciem decyzji można upewnić się, czy nowe meble tapicerowane będą pasowały do dowolnego wnętrza. Aplikacja w 3D i w czasie rzeczywistym umożliwia umiejscowienie wybranego modelu mebla w dowolnym miejscu w domu, a następnie skomponowanie na nim tapicerki. Toptextil proponuje aż 19 brył mebli – od krzeseł i foteli, przez sofy, aż po narożniki. Każdy z tych mebli za pomocą znacznika, czyli logotypu Toptextil wydrukowanego na kartce umieścić można w dowolnym miejscu w domu, zmniejszać, zwiększać, a nawet obracać w około.

Po dokonaniu wyboru mebla w aplikacji można tapicerować go w dowolną tkaninę spośród aż 43 kolekcji od Toptextil, a także tworzyć dowolne zestawienie wzoru, koloru i faktury. Wśród nich znaleźć można tkaniny oznaczone symbolem Cleanaboo, które ograniczają wchłanianie rozlanych na materiale płynów oraz ułatwiają czyszczenie uporczywych plam.

To innowacyjne rozwiązanie pozwala na swobodne żonglowanie kolorami i właściwościami. Dzięki temu przed zakupem mebla każdy z nas może sprawdzić, czy będzie pasował do naszego domu, a nawet sam skomponować obicie i później przedstawić swój pomysł w sklepie meblowym.

 

Gdzie znajdę aplikację?

Aplikacja jest całkowicie darmowa i dostępna w Google Play lub App Store pod nazwą „Toptextil – tkaniny na meble”. Jedyne, czego potrzebujesz to:
– smartfon lub tablet ;
– znacznik, czyli logo Toptextil, które pobrać można bezpośrednio z aplikacji lub na www.toptextil.pl/aplikacja ;

Znacznik należy wydrukować na kartce A4 lub otworzyć na innym telefonie, umieścić na podłodze, w miejscu, w którym stać ma mebel. Włączona na smartfonie aplikacja zeskanuje znacznik i na jego miejscu na ekranie pojawi się mebel, który zmienić można na inny model i dowolnie tapicerować. Aplikacja jest bardzo intuicyjna, ale w razie potrzeby skorzystać można z „Samouczka” dostępnego w aplikacji lub z instrukcji dostępnej na www.toptextil.pl/aplikacja. Wypróbuj jeszcze dziś i sprawdź jakie to proste!

Więcej na:

www.toptextil.pl/aplikacja

www.facebook.com/toptextil