Toptextil

Nasze Marki

Toptextil to marka, pod którą kryją się najmodniejsze kolekcje tkanin i dzianin obiciowych o właściwościach ułatwiających ich codzienne użytkowanie. Wciąż poszukujemy nowych pomysłów na ciekawe i oryginalne wzory, ale wiemy również, że czasem prostota i klasyka są najlepszym rozwiązaniem. Dlatego w naszej ofercie znajduje się już blisko 90 różnorodnych  kolekcji i gwarantujemy, że każdy może w niej znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i swojej rodziny. Meble codziennego użytku narażone są na wiele uszkodzeń mechanicznych i niespodziewanych zabrudzeń. W trosce o komfort użytkowania opatentowaliśmy technologie Cleanaboo oraz Cleanaboo+ chroniące materiał przed wchłanianiem rozlanych płynów oraz ułatwiające usuwanie uporczywych plam. Nasze kolekcje posiadają polskie i międzynarodowe atesty m.in. Oeko Tex® Standard 100 gwarantujący, że materiał wolny jest od szkodliwych substancji, certyfikat FIRA będący potwierdzeniem właściwości trudnopalnych oraz atesty jakościowe z Instytutu Włókiennictwa. Od początku istnienia firmy naszym priorytetem była najwyższa jakość oferowanych towarów, bogate i nowoczesne wzornictwo,  kompleksowy serwis oraz profesjonalne doradztwo specjalnie wykwalifikowanej kadry z pasją do designu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zapewniamy  atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy.
Marka Toptextil Design  powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach. Duże zainteresowanie naszą firmą, która jest otwarta na nowe, niebanalne wzornictwo, ukierunkowało nas do poszukiwania nowych jakości, które mogłyby wzbogacić ofertę. Podążając za światowymi trendami pod marką Toptextil Design oferujemy starannie zaprojektowane, ekskluzywne tkaniny w bogatej kolorystyce  i o zróżnicowanym wzornictwie pozwalające zaspokoić nawet najbardziej nietypowe gusta. Toptextil Design to efekt współpracy ze znanymi i cenionymi projektantami tkanin, dzięki czemu mogliśmy stworzyć kolekcje znacznie wykraczające poza ramy innych dotąd oferowanych tkanin ekskluzywnych. Toptextil Design to wyszukane kolekcje tkanin o naturalnym składzie, niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości. Z uwagi na fakt, iż tkaniny z oferty Toptextil Design to unikatowa kolekcja umożliwiamy  klientom ich zakup zarówno w całych belkach, jak też w kuponach, co rozszerza wachlarz możliwości wykorzystania interesujących ich wzorów.

Marka Toptextil Comfort powstała z myślą o klientach związanych z branżą materacową. Jej oferta obejmuje tkaniny i dzianiny materacowe o właściwościach wspierających zdrowy i bezpieczny sen. Współpracujemy z renomowanymi producentami z Europy dzięki czemu w swojej ofercie posiadamy materiały tylko najlepszej jakości. Część tkanin z oferty Toptextil Comfort posiada atesty na niepalność, dzięki czemu mogą być one stosowane w instytucjach, w których wymagany jest najwyższy standard bezpieczeństwa przeciwpożarowego takich, jak szkoły, czy hotele. Dodatkowym gwarantem bezpieczeństwa tkanin i dzianin jest certyfikat Oeko Tex® Standard 100. Podążając za oczekiwaniami i sugestiami rynku oferta firmy ulega stałemu poszerzaniem, a w procesie produkcyjnym wykorzystywane są najnowsze technologie takie, jak mikrokapsułkowanie, dzięki czemu nasze tkaniny i dzianiny materacowe posiadają niecodzienne właściwości wspierające zdrowy sen w bezpiecznym otoczeniu.  

Copyright © 2016 TopTextil
Realizacja strony internetowej: Weboski