Kontakt

Toptextil Sp. z o. o.

ul. Wadowicka 12
30-415 Kraków


tel:+48 33 872 00 57

tel:+48 33 876 49 39
e-mail:info@toptextil.pl
NIP 6792798257

REGON 356824053
KRS 0000203447
Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie,
XI Wydział Gospodarczy

Płatność w PLN:
Bank PKO BP
nr konta: 67 1020 1433 0000 1202 0060 1013

Płatność w EUR:
Raifeissen Polska S.A.
nr konta: 63 1750 1048 0000 0000 2010 8118
SWIFT/BIC: RCBWPLPW

Płatność w USD:
Raifeissen Polska S.A.
nr konta: 19 1550 1048 0000 0000 2010 8134
SWIFT/BIC: RCBWPLPW

Kliknij w obszar na mapie, aby wyświetlić dane kontaktowe.

Dział handlowy

Mariusz Cieślik
Dyrektor handlowy
tel: +48 604 211 103
e-mail: mariusz.cieslik@toptextil.pl

Monika Radwan
Specjalista ds. kluczowych klientów
tel: +48 604 211 067
e-mail: monika.radwan@toptextil.pl

Tomasz Kszczot
Przedstawiciel handlowy
tel: +48 604 211 611
e-mail: tomasz.kszczot@toptextil.pl

Dawid Ochman
Przedstawiciel handlowy
tel: +48 604 211 306
e-mail: dawid.ochman@toptextil.pl

Przemysław Twardosz
Przedstawiciel handlowy
tel: +48 604 211 811
e-mail: przemyslaw.twardosz@toptextil.pl

Nazar Plesak
Przedstawiciel handlowy
tel: +48 604 211 070
tel: +38 0631 90 01 09
e-mail: nazar.plesak@toptextil.pl

Wyłączne przedstawicielstwo w Grecji i na Cyprze
NeoMagic Ltd.|
Eptalofou 3,
Nikea 18450
Greece
tel: 0030 2104925588
tel: 0030 2104915135
fax: 0030 2104910465
e-mail: fabrics@neomagic.gr
web:www.neomagic.gr

Dział zamówień

Iwona Wiśniewska
Kierownik działu zamówień
tel: +48 604 211 711
e-mail: iwona.wisniewska@toptextil.pl

Józefa Ślęzak
tel: +48 33 876 49 39 wew. 20
e-mail: zamowienia@toptextil.pl

Iweta Pastuszak
tel: +48 33 872 00 57 wew. 20
e-mail: iweta.pastuszak@toptextil.pl

Wsparcie salonów meblowych

Konrad Twardosz
Doradca salonów meblowych
Polska Południowa
tel:+48 604 211 104
e-mail: konrad.twardosz@toptextil.pl


Łukasz Michałowski

Doradca salonów meblowych
Polska Północna
tel: +48 604 211 182
e-mail: lukasz.michalowski@toptextil.pl

Dział próbników

Tomasz Kamiński
tel: +48 604 211 069
e-mail: tomek@toptextil.pl

Magazyn

Dział księgowości i kadr


Silena Kicińska

Księgowa
tel: +48 33 506 54 00
e-mail: silena@toptextil.pl

Danuta Opyrchał
Specjalista ds. kadr
tel: +48 33 506 54 00
e-mail: danuta@toptextil.pl

Dział importu

Dział marketingu

Magdalena Jaworska
tel: +48 33 876 49 39 wew. 21
e-mail: magda@toptextil.pl

Magdalena Młodzik
tel: +48 604 211 399
e-mail: press@toptextil.pl

Dział importu

Magdalena Jaworska
tel: +48 33 876 49 39 wew. 21
e-mail: magda@toptextil.pl

 

Dział marketingu

Magdalena Młodzik
tel: +48 604 211 399
e-mail: press@toptextil.pl

Materiały dla prasy

Zachęcamy do pobrania materiałów prasowych:

 

Skontaktuj się z nami